Ekologické riešenia pre Vašu firmu


Potešte originálnym darčekom svojich partnerov, zákazníkov, či zamestnancov.

Vyrábame štýlové produkty z nevyužitých a odpadových materiálov. Produkty Vám navrhneme na mieru a podľa želania obrandujeme - vyšijeme, potlačíme Vaše firemné logo či slogan.
Ak máte vlastný odpadový materiál, ktorý by ste ešte radi využili, napíšte nám a my Vám navrhneme riešenia kreatívneho spracovania. Okrem produktov Vám ponúkame aj workshopy a prednášky na ekologické témy, ktoré oživia Vaše eventy a zároveň sú edukatívne.

Reklamné a darčekové predmety

Produkty z recyklovaných materiálov Vám radi navrhneme na mieru, alebo sa môžte inšpirovať našou vytvorenou ponukou. Pri objednávke väčšieho množstva nás prosím kontaktujte a obratom Vám pošleme cenovú ponuku s veľkoobchodnými cenami.

Ponuka produktov

Workshopy

Naučíme Vás, ako si zo starého trička vyrobiť tašku, čo všetko sa dá vyrobiť z vyradeného oblečenia a textilu, prípadne ako si opraviť svoje obľúbené kúsky a tak predĺžiť ich životnosť. Workshopy sú vhodné pre deti aj dospelých. 

Mám záujem o workshop

Prednášky

Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti upcyklácie textilného odpadu Vám radi poskytneme pútavú a edukačnú prednášku na rôzne témy - fast / slow fashion, ako tvoriť čo najmenej odpadu, ako recyklovať textilný odpad, ...

Prednášky sú vhodné aj pre školy, firmy, eventy, festivaly a iné podujatia

Mám záujem o prednášku

SWAP

Oživte Váš teambuilding či event a zapojte aj Vašich zamestnancov a návštevníkov! SWAP je výmena oblečenia, na ktorej môžete odovzdať svoje vyradené kúsky a zároveň si vybrať niečo pekné pre seba. Cieľom tohto podujatia je ponúknuť riešenie na zníženie dopadu módneho odpadu na našu planétu v príjemnom a priateľskom prostredí.

Mám záujem o SWAP

Analýza odpadového hospodárstva

Vidíte vo Vašej firme priestor na zvýšenie udržateľnosti a efektívne spracovanie odpadu? Využite našu odbornú analýzu vrámci ktorej Vám poradíme ako tvoriť čo najmenej odpadu, čo robiť s už vytvoreným odpadom, ale aj ako nastaviť Vaše každodenné úkony tak, aby ste boli o krok bližšie k ekologickej a udržateľnej firme.

Mám záujem o analýzu

Kontaktujte nás, radi Vám vytvoríme ponuku šitú na mieru.